AVRUPA COLOR FOTOĞRAFÇILIK profesyonel dış çekim ve stüdyo


İçeriğe git

STÜDYO ÇEKİMLERİ

STÜDYO DÜĞÜN - NİŞAN
Bu en mutlu gününüzde modası hiç bir zaman geçmeyen her zaman sanatsal özelliği olan stüdyo çekimleriniz profesyonel stüdyo çekimcilerimiz tarafından gerçekleştirilir. Çekimler sadece çiftlerin ve çekimcinin bulunduğu klimalı ortamda 5 ışık kaynağı , üst düzey stüdyo makinaları , aksesuarlar ve gerçek dekorlar kullanılarak müzik eşliğinde yapılır . Çekimdeki duruşlar , yönlendirmeler ve ifadeler tarafımızdan yapılır.Size yakışan pozlar çekim esnasında ortaya çıkar .Ayrıca özel poz istekleriniz de çekim anında uygulanır.Çekim sonrası fotoğrafın orjinalliğini bozacak kesme,arkaya fon yapıştırma gibi bilgisayar işlemleri uygulanmaz . Sadece doğal rotuş işlemi yapılır . Paket seçeneklerine göre yaklaşık 20-50 adet alternatif poz çekilir ve bu pozların içinden en çok beğendiğiniz pozları seçebilmeniz sağlanır.Albümünüz pozlarınızı seçtikten sonra en geç 1 hafta içinde teslim edilir .

STÜDYO BEBEK - ÇOCUK
Çekimleri tamamen doğal dekorlarımız ve arka planlarımızda çocuk müzikleri eşliğinde gerçekleştiriyoruz . Paket seçeneklerine göre yaklaşık 20 - 50 adet arası alternatif poz çekilir ve bu pozların arasından en çok beğendiğiniz pozları seçebilmeniz sağlanır . Özel poz istekleriniz çekim anında uygulanır . Gerekirse çekim aralarında çocuğun kıyafetleri de değiştirilebilir . Çocuğun doğum günü pastası da isteğe göre stüdyoya çekim için getirilebilir . Ayrıca doğumgünü için fotoğraflı davetiyeleri de tasarlanıp basılabilir . Çekim sonrası fotoğrafın orjinalliğini bozacak kesme,arkaya fon yapıştırma gibi bilgisayar işlemleri uygulanmaz . Sadece doğal rotuş işlemi yapılır . Paket albüm çalışmalarımızın içine isteğe göre ek ücret ödemeden aile pozları da dahil edilebilir . Albümünüz pozlarınızı seçtikten sonra en geç 1 hafta içerisinde teslim edilir.

STÜDYO SÜNNET
Çekimleri tamamen doğal dekorlarımız ve arka planlarımızda müzik eşliğinde gerçekleştiriyoruz . Paket seçeneklerine göre yaklaşık 20 - 50 adet arası alternatif poz çekilir ve bu pozların arasından en çok beğendiğiniz pozları seçebilmeniz sağlanır . Özel poz istekleriniz çekim anında uygulanır . Paket albüm çalışmalarımızın içine isteğe göre ek ücret ödemeden aile pozları da dahil edilebilir . Sünnet çocuğunun çekimleri düğün gününden önce hafta arası yapılırsa hem daha rahat bir çalışma olur hem de önceden sünnet davetiyeleri tarafımızdan hazırlanmış olur. Düğün günü ayrıca aile pozları ücretsiz çekilebilir . Çekim sonrası fotoğrafın orjinalliğini bozacak kesme,arkaya fon yapıştırma gibi bilgisayar işlemleri uygulanmaz . Sadece doğal rotuş işlemi yapılır . Albümünüz pozlarınızı seçtikten sonra en geç 1 hafta içerisinde teslim edilir.

STÜDYO
MEZUNİYET - HATIRA
Çekimleri tamamen doğal dekorlarımız ve arka planlarımızda müzik eşliğinde gerçekleştiriyoruz . Paket seçeneklerine göre yaklaşık 20 - 50 adet arası alternatif poz çekilir ve bu pozların arasından en çok beğendiğiniz pozları seçebilmeniz sağlanır .Çekim sonrası fotoğrafın orjinalliğini bozacak kesme,arkaya fon yapıştırma gibi bilgisayar işlemleri uygulanmaz .

REKLAM KATALOG
Çekimler südyo ortamında , dış mekanlarda veya sizin belirlediğiniz yerlerde gerçekleşebilir . Çekilecek konunun özelliklerine göre makina ve flaş ekipmanları kullanılır . Dilerseniz Fotoshop ile pozlara müdahale edilebilir Seçtiğiniz pozlar yüksek çözünürlüklü dosyalar halinde cd'de teslim edilir .


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön